Majka - streszczenie odcinka 100


Mikołaj uświadamia Michała, że sąd nie uzna kopii jako dowodu. Majka nadal nie wie o powrocie Michała i coraz bardziej uświadamia sobie, jak trudno jej jest bez niego żyć. Aleksandra nadal motywuje Konrada do walki o Majkę. Michał spotyka się z Lilką i wypytuje się o Majkę i dziecko. Lilka początkowo oburzona, radzi mu by się nie poddawał, bo Majka nadal go kocha. Michał stara się udowodnić Majce, że artykuł był stekiem kłamstw, ale na dyktafonie Brosza nie udało się znaleźć nagrania. Mimo wszystko mężczyzna postanawia spotkać się z Majką.

Majka - streszczenie odcinka 101


Majka idzie na badania USG. Pod przychodnią czeka na nią Michał. Oboje są wzruszeni, kiedy lekarz mówi, że dziecko ułożyło się już do porodu. Na wspólnej sesji fotograficznej Konrad mówi Majce, że jest dla niego najważniejszą kobietą na świecie i zawsze będzie przy niej, czy tego chce czy nie. W Panorama Projekt pojawia się nastoletni chłopiec, który okazuje się być synem Elizy. Konrad mówi Aleksandrze, że starania o Majkę nic na dadzą, bo ona go nie kocha. Aleksandra grając na jego uczuciach, namawia go by się nie poddawał.

Majka - streszczenie odcinka 102


Majka opowiada Annie i Róży o swoim spotkaniu z Michałem przed kliniką. Mówi im, że miała ochotę rzucić mu się na szyję i ucałować. Adam podczas kolejnego spotkania z Broszem dowiaduje się, że nagrania znajdują się w redakcji “Sensacji”. Michał zaczyna obmyślać plan jak je zdobyć. Pojawienie się “Juniora”, syna Elizy, wywołało spore poruszenie w Panorama Projekt. Aleksandra realizuje swój plan i mówi Halinie, że to Konrad jest ojcem dziecka Majki. Halina jest bardzo tym przejęta. Konrad postanawia powiedzieć Majce, że ją kocha.

Majka - streszczenie odcinka 103


Konrad proponuje Majce otwarcie wspólnego atelier fotograficznego. Eliza poprosi Piotrka o pomoc w opiece nad Juniorem. Sabinie udaje się zatrudnić w redakcji Brosza, w charakterze sprzątaczki. Anna coraz bardziej martwi się o Majkę. Jej zdaniem propozycja Konrada to najlepszy sposób, by Majka zapomniała o Michale. Podczas spotkania z Lucyną, Halina zbiera się w sobie i postanawia wyznać przyjaciółce, czego dowiedziała się od swojej córki. Mówi jej, że prawdopodobnie ojcem dziecka Majki jest jej były chłopak - Konrad.

Majka - streszczenie odcinka 104


Lucyna nie wierzy w słowa Haliny, gdyż jest przekonana, że Majkę poddano inseminacji przez pomyłkę. Jej nieufność wzrasta, gdy dowiaduje się, że za tą wiadomością kryje się Aleksandra. Michał stara się przekonać Adama do planu włamania. Piotr prosi Annę i Różę o pomoc w opiece nad dzieckiem Elizy. Anna i Róża godzą się, chociaż to, że Eliza ma dziecko jest dla wszystkich szokiem. Michał zjawia się w “Kliszy” i prosi Lilkę, żeby przekazała Majce, że zawsze ją kochał i przeprasza za wszystko.

Majka - streszczenie odcinka 105


Majka podczas spotkania z Michałem stara się ukryć uczucia, które wciąż do niego żywi. Chce tylko wiedzieć, dlaczego Lucyna odwiedziła jej mamę. Michał nie miał o niczym pojęcia. Wkrótce ostrzega matkę, by nie mieszała się do ich życia. W trudnej relacji Piotra i “Juniora” następuje nieoczekiwana zmiana. “Junior” okazuje się fanem piosenki Piotra i Sabiny. Michał włamuje się do redakcji. Podczas otwierania zamka w biurku Brosza nagle rozlega się dźwięk alarmu, a na przerażonego Michała pada snop światła.

Majka - streszczenie odcinka 106


Michał zostaje aresztowany. Majka wybiera się na badanie USG i sądzi, że przyjedzie po nią Michał. Niestety, zamiast Michała pojawia się Konrad. Wkrótce Majka dowiaduje się, że Michał został aresztowany. Jedzie na posterunek, ale nie udaje się jej zobaczyć z Michałem. Zrezygnowana idzie na umówioną wizytę do lekarza z Konradem. Po skończonym badaniu Majka pokazuje Konradowi zdjęcia USG, a sama idzie do apteki. W tym czasie tuż obok kliniki przechodzi Lucyna, widząc Konrada, kolejny raz przekonuje się, że to on musi być ojcem dziecka Majki.

Majka - streszczenie odcinka 107


Lucyna pyta Konrada, czy jest dumny, a ten odpowiada, że każdy byłby dumny z takiego dziecka i takiej dziewczyny. Piotr kolejny raz opiekuje się “Juniorem”. Ten znudzony, gra na komputerze Piotra i znajduje folder ze zdjęciami Majki. Kiedy na jednym ze zdjęć rozpoznaje Wiktora, postanawia zrobić mu kawał. Majka ponawia próbę spotkania z Michałem. Wraz z Kotowskim udają się na komendę. Kiedy Kozłowski kolejny raz odmawia jej widzenia, Majka zamierza nie ruszać się z miejsca, dopóki nie zobaczy Michała.

Majka - streszczenie odcinka 108


Kozłowski przyprowadza Michała i zgadza się na udostępnienie Majce nagrania z dyktafonu Brosza. Majka słyszy prawdziwą rozmowę Michała z dziennikarzem. Michał jest szczęśliwy, gdyż zostaje oczyszczony z zarzutów. Pod wpływem silnego wzruszenia u Majki występują bóle porodowe. Aleksandra dowiaduje się, że rozpoczął się poród i dzwoni do Konrada, by zaraz jechał do szpitala, żeby być przy Majce zamiast Michała. Majka dociera do szpitala, a częstotliwość skurczy świadczy o tym, że poród jest bardzo bliski. Pod szpital podjeżdża też Konrad.

Majka - streszczenie odcinka 109


Majka rodzi córeczkę - Basię. Odwiedza ją Michał. Oboje są bardzo szczęśliwi, a wszelkie nieporozumienia odchodzą w niepamięć. Władysław prosi Lucynę, żeby spróbowała nakłonić Michała na badanie DNA. Lucyna jest coraz bardziej zaniepokojona. Aleksandra proponuje Stefanowi nowy układ - on da jej 50 tysięcy dla Grażyny i pomoże w zniszczeniu jej kartoteki w Szwecji, a ona w zamian obiecuje mu kontrakty z firmą Kazimierza, którą ma zamiar zarządzać. Lucyna prosi Michała o zrobienie badania DNA. Michał jest w szoku.

Majka - streszczenie odcinka 110


Michał, Majka i Basia mieszkają razem w kawalerce mężczyzny. Są bardzo szczęśliwi. Majka robi mnóstwo zdjęć Basi i nie może nacieszyć się dzieckiem. Michał przynosi do firmy zdjęcia córeczki, a wszyscy nie szczędzą komplementów. Dobry humor Michała psuje Lucyna, która kolejny raz prosi go o zrobienie testów DNA. U Aleksandry zjawia się Stefan, który przemyślał jej propozycję i przyniósł pieniądze dla Grażyny. Chce tylko wiedzieć, co dokładnie ma zrobić jego człowiek w Szwecji. Michał po powrocie do domu przejmuje obowiązki opieki nad Basią.

 

 

(bd sie ziało pisze właściciel)

ajka - streszczenie odcinka 111


Michał na przekór matce postanawia jak najszybciej zarejestrować Basię w Urzędzie Stanu Cywilnego pod swoim nazwiskiem. Relacje między Sabiną i Adamem znacznie się poprawiają. "Tolerancja" postanawia zerwać z Adamem. Po zarejestrowaniu Basi rodzina Olkowiczów wybiera się na obiad do rezydencji Duszyńskich. Po ich wizycie matka Michała nabiera podejrzeń, że rodzinie Majki zależy głównie na pieniądzach jej męża. Lucyna jeszcze raz apeluje do rozsądku Michała i prosi go, by zdecydował się na badania DNA.

Majka - streszczenie odcinka 112


Michał ustępuje matce i zgadza się na zrobienie testów DNA. Kiedy Aleksandra dowiaduje się o tym od Haliny, jest przerażona i zaskoczona, że jej intryga zaszła aż tak daleko. Grażyna przekonuje siostrzenicę, że jeszcze nie wszystko stracone. W Panorama Projekt zjawia się Dagmara. Wszyscy zastanawiają się, jaki jest cel jej wizyty. Michała cały czas dręczą wyrzuty sumienia. Jest zły, że bez wiedzy Majki zgodził się zrobić testy DNA i postanawia jak najszybciej powiedzieć Majce prawdę. Jest zaskoczony, kiedy Majka mówi mu, że już o wszystkim wie.

Majka - streszczenie odcinka 113


Powrót Dagmary do Panorama Projekt cieszy jedynie Wiktora. Michał dowiaduje się, że szwedzkie archiwum, w którym była przechowywana karta Aleksandry, spłonęło. Piotr coraz bardziej angażuje się w związek z Elizą. Korzystne zmiany w jego zachowaniu dostrzegają Anna i Róża. Michał chce już zakończyć sprawę testów i pełen nadziei zjawia się u Mikołaja po odbiór wyników. Kiedy otwiera kopertę, jego dobry nastrój nagle znika. Według badań nie jest on ojcem dziecka Majki.

n

(ups ap znowu sprawka oli pisze właściciel)